Pakiet członkowski

  • Fanaberia
  • JKF FOR VALUE
  • JKfruits
  • SYNERIZ
  • MikroBIT
To Pakiet dla ambitnych i chętnych rozwoju przedsiębiorców, którzy z dumą oferują polskie produkty i usługi. W tym pakiecie firma członkowska otrzyma możliwość poznania przedsiębiorców z różnych branż z całej Polski. Rozwój osobisty poprzez szkolenia oraz możliwość oznakowania produktów i usług logiem Polska Marka.
 
 Pakiet członkowski Polska Marka

Przedsiębiorco! Potrzebujesz gotowej strategii działania w kierunku wzrostu rozpoznawalności Twojej marki? Szukasz przestrzeni, w której będziesz mógł opowiedzieć o swoim doświadczeniu a także zaprezentować innym ofertę swojej firmy? Chciałbyś poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę z dziedziny biznesu, przedsiębiorczości i kreacji wizerunku marki w kontekście zmieniających się trendów na rynku? Chętnie poznasz przedsiębiorców z tej samej, bądź innej branży? Jeśli tak, to pakiet członkowski jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Co otrzymujesz w pakiecie członkowskim?

 Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat Polskiej Marki pozwoli wyróżnić Twoją firmę na tle innych, przy równoczesnym wzroście prestiżu marki. Widoczna ekspozycja certyfikatu, jako poparcie prowadzonych działań wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy, budząc jeszcze większe zaufanie wśród klientów i zwiększy jej przewagę konkurencyjną na rynku.

Prawo do oznakowania i strategia

Prawo do oznakowania i strategi

Korzystając z pakietu członkowskiego, przysługuje Ci także prawo do oznakowania i strategii. Oznacza to, że już od chwili otrzymania Certyfikatu Polskiej Marki możesz umieścić logo Polskiej Marki na stronie internetowej i mediach społecznościowych Twojej firmy, etykietach, banerach, materiałach reklamowych, promocyjnych i informacyjnych, jako oznakowanie stoiska wystawienniczego, siedziby firmy czy nawet na samochodach dostawczych i służbowych. Za ekspozycją logo Polskiej Marki kryje się także strategia polegająca na szerokiej promocji Twojej firmy na stronie internetowej Polskiej Marki, mediach społecznościowych a także wśród firm współpracujących.

Spotkania online firm członkowskich Polska Marka

Spotkania online firm członkowskich

Jesteś zwolennikiem networkingu, jednak większość wydarzeń Cię omija, jako, że pojawienie się na wyznaczonym miejscu wymaga sporego nakładu czasu, chociażby ze względu na dojazd? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - spotkania dla firm członkowskich organizowane są online! Taka forma gwarantuje sporą oszczędność czasu, a także wygodę. Można w nich uczestniczyć z każdego miejsca na Ziemii - wystarczy jedynie mieć dostęp do internetu!

Cena pakietu

Cena za pakiet członkowski wynosi 2590 zł netto i jest on ważny przez rok od momentu wręczenia Certyfikatu Polskiej Marki.

Złóż aplikację już dziś i ciesz się przez 12 miesięcy gotową strategią działania polegającą na promocji i wyróżnieniu Twojej firmy!

Spotkaj się z nami online - czekamy na Ciebie!