Katalog Firm

Katalog Firm

Firmy I - L

JKF For Value sp z o.o.

Branża: Administracja

O firmie

Od lat łączymy praktyczną wiedzę z doświadczeniem księgowym i doskonałą realizacją projektów.

Naszych Klientów wspieramy w procesach restrukturyzacji, reorganizacji, przeprowadzamy audyty oraz inwentaryzacje majątku trwałego i towarów. Prowadzimy szkolenia dla Osób Odpowiedzialnych za Zarządzanie Majątkiem w Przedsiębiorstwie. Doradzamy jak właściwie zgodnie z Metodyką Inwentaryzacja PRO zarządzać majątkiem trwałym Organizacji. Podpowiadamy jak zaoszczędzić budżet administracyjny i IT.

Inwentaryzacje środków trwałych to podstawa naszej działalności. Realizujemy projekty zarówno dla dużych Korporacji, głównie banków, ale też zakładów produkcyjnych, magazynów, centrów logistycznych i sklepów. Nasze doświadczenie zbudowane jest też na unikalnych projektach takich jak inwentaryzacja kilkuset placówek bankowych czy mrożonek w temperaturze -30 stopni.

To co ważne to świadomość, że kompleksowa inwentaryzacja z rozliczeniem księgowym stanów jest w ostatecznym rozliczeniu tańsza, niż inwentaryzacja wykonywana we własnym zakresie, ponieważ nie odrywa własnych pracowników od wykonywania bieżących zadań. Biorąc pod uwagę wynagrodzenie podstawowe pracownika, koszty ZUS pracodawcy, urlopy, zwolnienia, koszt stanowiska pracy oraz nierealizowanie bieżących zadań, koszt wynajęcia specjalistycznej firmy zewnętrznej jest mniejsze.

Obecnie koncepcję realizacji wszystkich naszych projektów opieramy o autorską Metodykę Inwentaryzacja PRO pełnych inwentaryzacji trwałych składników majątku wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia przede wszystkim w dziedzinie rachunkowości, zarządzania majątkiem i wykonywaniu przez ponad 20 lat kompleksowych inwentaryzacji majątku trwałego i obrotowego.

Jakość usług JKF For Value potwierdzają certyfikaty, liczne pisemne referencje od Klientów oraz dynamiczny wzrost wyników sprzedaży.

 

Pin It

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację