Katalog Firm

Katalog Firm

JGS

JGS

Branża: Nieruchomości

Adres: ul. Partyzantów 5 21-300 Radzyń Podlaski

Telefon: 534 627 294

WWW: http://ijgs.pl

Certyfikat ważny do dnia: 16-01-2020

Numer certyfikatu: PM2019/01/16/U/3

  • Zarejestrowana w Polsce
  • Nie jest częścią zagranicznego koncernu
  • Produkuje w Polsce
  • Prowadzi badania i rozwój w Polsce

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 2001 roku. Nasza działalność skupia się wokół wszelkiego rodzaju prac budowlanych, począwszy od wykonywania części zadań na budowie jako podwykonawca, aż do samodzielnego prowadzenia nawet dużych i złożonych projektów. Do każdej inwestycji podchodzimy w sposób indywidualny, aby być w pełni przygotowanym na wszelkie wyzwania jakie mogą się pojawić w trakcie realizacji. 

Naszym celem jest dbanie o najwyższe standardy wykonywanych przez nas projektów. Dbamy o efekt końcowy szczegółowo analizując działkę, projekt, stosowane materiały. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii naszym klientom oddajemy do użytku komfortowe i funkcjonalne miejsca do pracy czy codziennego życia.

Działamy na terenie niemalże całej Europy, a nasze ekipy budowlane na stałe stacjonują w Polsce, Danii i Szwecji. Wielokrotnie już braliśmy udział z powodzeniem przy projektach unijnych.

Zadowolenie naszych klientów jest powodem naszej satysfakcji i motywuje nas do dalszego rozwijania się i podnoszenia standardów jakie oferujemy. Tworzymy z pasją i zaangażowaniem!

Pin It

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację