Aktualności

 

Wzrost rozpoznawalności marki, szeroki zasięg, promocja oferowanych dóbr, brak wkładu środków własnych, a przede wszystkim zwiększenie szansy na generowanie jeszcze większych zysków ze sprzedaży naszych rodzimych firm, czyli nowa odsłona Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność”!


Właśnie wystartowała kolejna, już druga, tym razem bezterminowa edycja Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność”! To inicjatywa wspierająca właścicieli firm zarejestrowanych w Polsce w zakresie promocji oraz realizacji celu Fundacji Polska Marka, jakim jest wzrost świadomości wśród konsumentów odnośnie miejsca pochodzenia produktów i usług, zgodnie z ideą patriotyzmu gospodarczego. Coraz więcej firm w Polsce całą swoją strategię marketingową buduje w oparciu o wyróżnienie miejsca pochodzenia oferowanego dobra. Przyczyną podjęcia działań w tym kierunku jest znajomość trendu, który aktualnie jest silnie widoczny na rynku. Tak zwana “moda na polskość” przejawia się w tym, że coraz więcej Polaków podczas decyzji zakupowych kieruje się kryterium, jakim jest miejsce pochodzenia danego produktu bądź usługi, co potwierdzają liczne badania prowadzone w tym zakresie. W odpowiedzi na panujący trend postanowiliśmy pomóc konsumentom odróżnić rodzime marki od tych, które takowe udają, zaś przedsiębiorcom okazać wsparcie w promocji ich firm. Dlatego by móc skorzystać z bezpłatnej promocji swojego przedsiębiorstwa konieczne jest spełnienie określonych warunków:

  • firma jest zarejestrowana i ma siedzibę w Polsce;
  • zatrudnia minimum 51% pracowników obywatelstwa Polskiego;
  • w minimum 70% jest własnością polskiego obywatela.


Każdy przedsiębiorca, który spełnia powyższe kryteria, bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności, może włączyć się do tej inicjatywy. Polega ona na wykonaniu zdjęcia z szablonem Kampanii, wypełnienie go najważniejszą wartością w kontekście prowadzonej działalności (jako właściciel firmy, o czym możesz zapewnić swoich klientów?) i udostępnienie go w swoich mediach społecznościowych z hashtagami #PolskaMarka, #MaszPewnosc oraz uzupełnieniem formularza zgłoszeniowego.

 

  • Szablon Kampanii Społecznej
  • Sławomir Stańczuk z  uzupełnionym szablonem Kampanii

 

Internetowa forma Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność” pozwala na szybki wzrost zasięgu i rozpoznawalności firmy poprzez udostępnienia i lajki, a co za tym idzie, realne szanse na wzrost zysków ze sprzedaży, poprzez dotarcie do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów! Przedsiębiorco! Dodatkowo, biorąc udział w Kampanii zyskujesz  promocję w mediach społecznościowych Polska Marka w postaci posta promującego wraz z indywidualnie przygotowaną grafiką, a także profil Twojej firmy z logotypem, danymi kontaktowymi i opisem na stronie internetowej Kampanii - a to wszystko całkowicie za darmo!


Wejdź na stronę internetową Kampanii www.MaszPewnosc.PolskaMarka.org i pozwól odkryć Twoją markę już dziś!

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację