Aktualności

 

Nadchodzący rok niesie za sobą nowe możliwości! Dlatego już w styczniu rusza cykl bezpłatnych spotkań networkingowych pt.”Polskie marki - poznajmy się!”. Jako, że Organizatorem jest Fundacja Polska Marka, to spotkania skierowane są do wszystkich przedsiębiorców prowadzących swoje firmy w Polsce!

Jeżeli spełniasz to kryterium i chętnie spotkasz się z nami oraz właścicielami innych firm, to spotkanie jest dla Ciebie.

Będzie się składało z dwóch części merytorycznej, podczas której Prezes Zarządu Fundacji Polska Marka, Sławomir Stańczuk opowie o tym, jak zdobyć przewagę konkurencyjną na lokalnym i regionalnym rynku oraz jak pozyskać stałych klientów i networkingowej, w trakcie której właściciele poszczególnych firm będą mieli możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy wśród pozostałych uczestników. 

Przedsiębiorco! Biorąc udział w spotkaniu “Polskie marki - poznajmy się!”:

  • masz szansę zdobyć nową, bądź poszerzyć dotychczasową wiedzę z zakresu prowadzenia efektywnej sprzedaży,
  • poznasz aktualnie panujące trendy na rynku, zyskasz promocję swojej firmy i oferowanych dóbr wśród innych uczestników
  • masz okazję pozyskać klienta, partnera biznesowego bądź wspólnika,
  • możesz podzielić się swoimi potrzebami - być może na spotkaniu znajdzie się inny przedsiębiorca, który będzie w stanie Ci pomóc, bądź doradzić.

W dodatku nic Cię to nie kosztuje - udział jest całkowicie bezpłatny! 

Spotkanie będzie miało miejsce 9 stycznia o godzinie 9:00. W trosce o dogodne warunki dla gości, spotkanie odbędzie się online. Taka forma zapewni Tobie, jako właścicielowi firmy komfort uczestnictwa z każdego miejsca - wystarczy jedynie dostęp do internetu i oczywiście chęci. Dlatego 9, w czwartek spotkaj się z nami online! Z biura, w podróży, czy po prostu z domu i nie trać czasu na dojazd! 

Uwaga!

Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapisz się już dziś!

Na spotkanie obowiązuje rejestracja do której teraz zapraszamy  www.club2b.pl/wydarzenia/100-polskiemarki-poznajmysie.html

 

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację