Aktualności

Już 22 listopada (tj. w piątek) o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie biznesowe organizowane przez Fundację Polska Marka, podczas którego, jako prelegent wystąpi Prezes Zarządu - Sławomir Stańczuk. Opowie o tym, jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku lokalnym i regionalnym oraz zdradzi tajniki skutecznej sprzedaży. W trosce o dogodne warunki dla uczestników, spotkanie odbędzie się online. Taka forma zapewni Tobie, jako właścicielowi firmy komfort uczestnictwa z każdego miejsca - z biura, w podróży, czy po prostu z domu oraz zagwarantuje sporą oszczędność czasu, chociażby ze względu na brak konieczności dojazdu! Spotkanie kierowane jest do firm posiadających Certyfikat Polska Marka i jest bezpłatne.

Przedsiębiorco!

Nie należysz do grona firm certyfikowanych przez Fundację Polska Marka a ciekawi Cię temat i forma spotkania? Chcesz zyskać okazję do prezentacji siebie i swojej firmy wśród pozostałych uczestników? Chętnie poszerzasz swoją dotychczasową wiedzę i uczestniczysz w spotkaniach networkingowych? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Bezpłatny dostęp do spotkania Fundacji Polska Marka możesz otrzymać na dwa dodatkowe sposoby!

1. Z polecenia firmy już certyfikowanej (poprzez przekazanie przez nią linku do spotkania).
2. Bezpośrednio od nas! Wystarczy napisać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o link do spotkania i uzasadnieniem, dlaczego zależy Ci na tym, żeby do nas dołączyć.

Uwaga!

Liczba miejsc ograniczona do 40 osób! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację