Aktualności

Minęła pierwsza połowa Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność”! Czas więc na małe podsumowanie jej przebiegu.

Kampania Społeczna “Polska Marka - Masz Pewność” to inicjatywa skierowana do przedsiębiorców polskich firm, które poprzez udział w niej mogą bezpłatnie wypromować swoją markę. Forma promocji wiąże się ściśle ze zwiększeniem rozpoznawalności przedsiębiorstwa i oferowanych przez nie dóbr oraz dotarciu do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów poprzez internetową przestrzeń akcji, w której się odbywa.

W ramach Kampanii “Polska Marka - Masz Pewność” został przygotowany szereg korzyści dla przedsiębiorców włączających się w całe przedsięwzięcie. Oprócz tych, związanych z promocją, uczestnicy poprzez udział w Kampanii automatycznie przystępują do Konkursu, w którym do wygrania jest pula nagród o łącznej wartości 17 500 tysiąca złotych! Jest zatem o co powalczyć, prawda?

Zamysł i forma Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność” spotkała się z aprobatą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, które objęły tę inicjatywę patronatem honorowym. Wsparcie Marszałków obu tych województw są dla Fundacji Polska Marka nieocenione, za które serdecznie dziękujemy!

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Urząd marszałkowski województwa mazowieckiego 1 kopia

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego


PATRONAT HONOROWY nowe

 

Natomiast wsparcia medialnego do tej pory udzieliły podmioty informacyjne:

 Do grona patronów medialnych Kampanii Społecznej “Polska Marka - Masz Pewność” należą także magazyny i portale o charakterze biznesowym:

 

Dziękujemy!

 

W dotarciu do przedsiębiorców polskich firm i zachęceniu ich do udziału w Kampanii Polskiej Marki zaangażowane są także kluby biznesowe i stowarzyszenia. W gronie partnerów strategicznych akcji spójnej z ideą patriotyzmu gospodarczego znajdują się podmioty takie jak: 

 

Nie sposób też nie przedstawić zacnego grona Ambasadorów i Ambasadorek Kampanii. Znajdują się w nim:

 Dodaj trochę treści

 

Ilona Adamska - właścicielka Imperium Kobiet, Magazynu Law Business Quality oraz Agencji PR I.D. Media

Marcin Andrzejewski - redaktor naczelny Magazynu Tygrysy Biznesu, prezes Business Tigers Club oraz Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

Joanna Hetman-Krajewska - adwokat i radca prawny, właścicielka Kancelarii Prawniczej Patrimonium, wykładowca i szkoleniowiec a także autorka publikacji książkowych i artykułów

 

Kampania Społeczna “Polska Marka - Masz Pewność” nie mogłaby istnieć bez jej uczestników! Oto firmy, które postanowiły skorzystać z bezpłatnej promocji swojej firmy, zwiększając przy tym jej zasięg, rozpoznawalność, a co za tym idzie - zyski!

 • POROLEX SP.J.
 • Centrum Usług Doradczych
 • ISWB
 • Fanaberia
 • JKF For Value
 • HRP Studio
 • +Brand
 • 3Clicks
 • Akademia Grzegorza Turniaka
 • Anna Oszajca
 • Dm2 marketing agency
 • Flip me in
 • Life networker
 • Tygrysy Biznesu

uczestnikiem Kampanii jest solidarnie...Fundacja Polska Marka!

 

Sprawdźcie koniecznie jak brzmią hasła poszczególnych marek i przekonajcie się, co dla ich właścicieli jest szczególnie istotne w prowadzeniu własnej firmy i o czym zapewniają swoich klientów!

www.MaszPewnosc.PolskaMarka.org/galeria

Przedsiębiorco! Dołącz już dziś i sprawdź co możesz zyskać :)

APLIKUJ

 

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Czy twoja firma może aplikować do certyfikatu Polska Marka®

Jedynie nieliczne firmy mogą ubiegać się o certyfikację